synektune

+48 600 946 698

biuro@synektune.pl

Nowość! MagPro2 - Bezpieczny tuning bez wyciągania sterownika na złączu OBD - dowiedz się więcej

Chiptuning

Profesjonalny Chip tuning

Nasza bogata oferta została uzupełniona o profesjonalne usługi chiptuningu. Dzięki nam każdy pojazd może zyskać większą moc, przy równoczesnym maksymalnym ograniczeniu spalania. Chiptuning w wykonaniu naszego nowoczesnego warsztatu to pewna inwestycja, która niesie ze sobą liczne korzyści:

  • ekonomiczność jazdy
  • przyjemność i komfort prowadzenia samochodu
  • mniejsze zużycie pojazdu
  • większą oszczędność

Z naszej oferty skorzystało już szerokie grono Klientów, którzy szukając pewnego rozwiązania chiptuningu trafili na nasz warsztat. Korzystając z wiedzy naszego wykwalifikowanego zespołu, jak również możliwości sprzętu, z jakiego korzystamy – dojście do pełnego potencjału powierzonego w nasze ręce samochodu stało się nie tylko pobożnym życzeniem, ale realną korzyścią. Każdy wyjeżdżający z naszego warsztatu samochodu po chiptuningu ma w sobie pełną pomoc – potencjał, który chce się jak najszybciej wykorzystać podczas jazdy.

Chiptuning – jak to robimy?

Potrafimy zwiększyć moc i moment obrotowy tak, by samochód pracował jak najsprawniej, równocześnie obniżając poziom spalania paliwa do jak najniższego poziomu. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań chiptuningowych – odpowiadając na indywidualne możliwości każdego samochodu i preferencje jego właściciela. Cechuje nas również rozsądne podejście do usługi chip tuningowej, dzięki czemu można mieć pewność, iż zostawiając pojazd w naszym warsztacie na naraża się jego silnika w żaden sposób na nadmierny wysiłek.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu.Usługa Cena
Chiptuning od 600zł
Limiter prędkości od 350zł
Lunch Control od 400zł
Popcorn od 400zł
Procedury startu od 400zł
Strojenie stage 1 od 600zł
Strojenie stage 2 od 1000zł

Zadzwoń:
600 946 698

Napisz
chip tuning grodzisk mazowiecki