synektune

+48 600 946 698

synektune@gmail.com

Nowość! MagPro2 - Bezpieczny tuning bez wyciągania sterownika na złączu OBD - dowiedz się więcej

Detailing Spa dla twojego auta

Detailing samochodowy czyli spa dla twojego auta to coraz bardziej popularna usługa, która polega na kompleksowym odnowieniu lakieru, wnętrza oraz innych elementów pojazdu. To oczywiste, że po latach eksploatacji na karoserii, felgach i tapicerce pojawiają się ślady zużycia oraz mniejsze i większe uszkodzenia. Ale jest Detailing więć można sobie z tym poradzić. Oferujemy profejonalny auto detailing na najwyższym poziomie. Zastosowanie produktów renomowanych producentów sprawi, że uzyskamy znakomity efekt estetyczny oraz – co bardzo ważne – skuteczne zabezpieczenie lakieru i tapicerki. Twój samochód znów będzie prezentować się pięknie.


Co otrzymujesz w usłudze Detailingu:

  • mycie wnętrza samochodu
  • renowację oraz ochronę lakieru
  • mycie silnika
  • samochód zastępczy

Auto detailing to nie tylko mycie
Co istotne, w trakcie całej „operacji” nie tylko dochodzi do usunięcia przybrudzeń, lecz także – oczywiście w miarę możliwości – usunięcia drobnych defektów. Drobne przebarwienia lakieru, niewielkie zarysowania, wiele z tego typu mankamentów da się w prosty sposób wyeliminować, by nie szpeciły idealnego obrazu auta. Jednocześnie dochodzi tez do polerowania samego lakieru, co jeszcze bardziej poprawia wygląd samochodu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu.Zadzwoń:
600 946 698

Napisz
chip tuning grodzisk mazowiecki