synektune

+48 600 946 698

synektune@gmail.com

Serwis DPF EGR FAP

Nasz serwis DPF EGR FAP

Wiele nowoczesnych samochodów jest wyposażonych w części, które choć w zamyśle producenta mają wesprzeć efektywność pojazdów – koniec końców, często mijają się z celem. Głównie chodzi o filtry znane jako:

  • DPF
  • EGR
  • FAP

My – jako profesjonalny warsztat motoryzacyjny wychodzimy naprzeciw potrzebom kierowcom szukających sposobu na skuteczne usunięcie bądź serwis tych części samochodowych. To dlatego w ramach naszych usług świadczymy usuwanie i serwis – zawsze mając na uwadze wydajność samochodu i preferencje jego właściciela. Dzięki temu moc silnika będzie na najwyższym możliwie poziomie, a zużycie paliwa możliwie jak najbardziej ekonomiczne. Warto zgłosić się do nas z tym tematem w jakimkolwiek momencie użytkowania samochodu, a już na pewno wtedy, gdy na desce rozdzielczej pojazdu pojawia się kontrolka filtra cząstek stałych.

Dlaczego usuwanie/serwis DPF/FAP/EGR właśnie u nas?

Nasz warsztat dysponuje nie tylko odpowiednim sprzętem, ale też umiejętnościami, dzięki którym zadanie to może być wykonane w możliwie jak najlepszy i najbardziej skuteczny sposób. Odpowiadając na oczekiwania wymagających klientów modyfikujemy sterowniki tak, by zwiększyć osiągi samochodu i pozbawić kierowców niepotrzebnych problemów związanych z ich utrzymaniem i użytkowaniem.

To się opłaca – tym bardziej, że dysponując nowoczesnymi metodami zapewniamy, iż cały proces jest maksymalnie bezpieczny i dobry dla samochodu. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanej usługi – serdecznie zachęcamy do kontaktu!Usługa Cena Program Cena Mechanicznie
DPF od 300zł od 400zł
EGR od 300zł od 150zł

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 600 946 698