synektune

+48 600 946 698

synektune@gmail.com

Serwis DPF Tir

Serwis DPF Tir

System DPF/SCR, a więc filtry cząstek stałych to w przypadku samochodów ciężarowych nieodzowna konieczność. Normy emisji spalin cały czas się zmieniają, a ich poziom jest bardzo mocno kontrolowany W związku z tym oferujemy możliwość zamontowania filtra cząstek stałych przez przeszkolonych profesjonalistów, którzy zrobią to nie tylko prawidłowo i szybko, ale i w dobrej cenie.

DPF - dlaczego warto?

  • filtry cząstek stałych pozwalają na przejście z poziom emisji cząstek stałych, Euro 3 lub Euro 2 do poziomu norm Euro 5 - dzięki temu możliwy jest wjazd do stref ekologicznych w innych krajach i uzyskanie zielonej plakietki E4.
  • przy odsprzedaży zwiększa się wartość pojazdu
  • filtry można przekładać do innych pojazdów o takich samych lub podobnych parametrach
  • w przypadku opłat ToolCollet istnieje możliwość przejścia o jeden poziom, np Euro 2 na Euro 3 lub z Euro 3 na Euro 4

Skorzystanie z takiej możliwości to również wyjątkowa korzyść dla samego samochodu - redukcja cząstek stałych już od pierwszego uruchomienia, łatwy demontaż w przypadku konieczności regeneracji czy też solidna obudowa ze stali nierdzewnej to wyjątkowe atuty. Filtr cząstek stałych DPF to przede wszystkim korzyści dla przewoźnika, który może korzystać ze wspomnianych zniżek Toll Collect.Zadzwoń:
600 946 698

Napisz
chip tuning grodzisk mazowiecki