synektune

+48 600 946 698

synektune@gmail.com

Nowość! MagPro2 - Bezpieczny tuning bez wyciągania sterownika na złączu OBD - dowiedz się więcej

Tuning

Profesjonalny Tuning

Kierujemy się zasadą – nie ma takiego samochodu, który nie mógłby być jeszcze lepszy w swoich osiągach. To dlatego tuning mechaniczny jest naszą ogromną pasją i na kanwie tego zainteresowania poszerzyliśmy ofertę naszego warsztatu samochodowego właśnie o usługi tuningowe skierowane w stronę właścicieli pojazdów, którzy myślą podobnie i chcą oddać swój samochód w ręce profesjonalistów.

Kompleksowy tuning samochodów – oto jesteśmy!

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie w tuningowaniu wielu różnych modeli samochodów
  • swoje usługi świadczymy w bardzo dobrych cenach
  • do każdego zlecenia podchodzimy maksymalnie indywidualnie, biorąc pod uwagę możliwości pojazdu i preferencje jego właściciela

Zanim podejmiemy jakiekolwiek ulepszenia – dokładnie sprawdzamy samochód, który trafia w nasze ręce. Korzystając z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych technik dokonujemy diagnozy potencjału samochodu – tzn sprawdzamy, co polepszyć, podkręcić czy naprawić aby pojazd mógł być bardziej wydajny podczas jazdy. Następnie wszelkie propozycje ulepszeń tuningowych konsultujemy z właścicielem pojazdu – ostateczne zdanie naszego Klienta jest dla nas najważniejsze, w końcu to nie my, ale nasz Klient jest użytkownikiem danego pojazdu. Gdy wszystko zostanie już ustalone – bierzemy się do działa i robimy wszystko, co w naszej mocy, by zrealizowany w naszym warsztacie tuning spełnił wszystkie oczekiwania.